EGMONT.pl z e-COMMERCE POLSKA awards 2019

Przegląd

Księgarnia Egmont.pl została laureatem konkursu e-Commerce Polska awards 2019 w kategoriach Design&Usability (Design roku) oraz Breaking the doubts (przełamanie nieufności). Konkurs, najważniejsze wyróżnienie w branży e-commerce, jest organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej i kierowany do przedstawicieli e-sklepów oraz platform internetowych oraz dla e-usług, a także dla e-finansów. 

Już po raz 7. firmy z branży e-commerce miały możliwość zdobycia tytułu laureata konkursu e-Commerce Polska awards. 24 września br., podczas uroczystej Gali, decyzją jury z kategorii e-commerce, Egmont Polska oraz partner technologiczny i operacyjny Ravelo zostali docenieni za użyteczność i dobrze zaprojektowany interfejs sklepu, przyjazny dla klientów, a dodatkowo za wizję, innowacyjne myślenie i sukcesy osiągane w e-biznesie. Tytuł laureata e-Commerce Polska awards jest potwierdzeniem jakości działania obu firm oraz zaufania, jakim darzą ją klienci.

Podczas wystąpienia Dyrektor Marketingu w Egmont Polska Magdalena Kosch-Maćkowiak i Michał Wachnicki, Prezes Zarządu Ravelo podziękowali w imieniu swoich zespołów zaangażowanych w prowadzenie działalności e-commerce, za dostrzeżenie roli i docenienie działalności Egmontu i Ravelo na tym polu i przybliżaniu oferty kulturalnej Polakom.

Wręczona nagroda jest wspaniałą okazją do uświadomienia sobie wartości naszej codziennej pracy. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych zespołów powstało miejsce w internecie przyjazne nie tylko algorytmom Googla, ale przede wszystkim rodzicom poszukującym ciekawych książek o nauce czytania, fanom Maszy i Niedźwiedzia czy Binga, wymagającym czytelnikom komiksów, którzy mogą być pewni, że każdy album zapakowany jest pieczołowicie i w białych rękawiczkach, by nie został nawet ślad palca – powiedziała Magda Kosch-Maćkowiak.

e-Commerce Polska awards to silna społeczność dająca wszystkim nominowanym wyjątkowe możliwości budowania relacji i rozwoju swojej firmy. Jest potwierdzeniem jakości działania firmy oraz zaufania, jakim darzą ją jej klienci. Nagroda przyznawana jest przez jurorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są uznanymi autorytetami oraz szanowanymi profesjonalistami w swoich branżach.

Kategorie: Nagrody, Wydarzenia
Tagi: Egmont