Podyplomowe Studia Polityki Wydawniczej i Księgarstwa 2018/2019 – podziękowania dla wszystkich wykładowców

Podyplomowe Studia Polityki Wydawniczej i Księgarstwa 2018/2019 – podziękowania dla wszystkich wykładowców

Przegląd

Słuchacze Studiów Podyplomowych Polityki Wydawniczej i Księgarstwa roku akademickiego 2018/2019, pragną złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich wykładowców za poświęcony nam czas oraz przekazanie cennej wiedzy, dotyczącej Rynku Książki.

Profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie z jakim spotkaliśmy się podczas zajęć, są godne podziwu i stanowią swoistą motywację do naszych dalszych działań i dalszego kształcenia w tej dziedzinie.

Wiedza, którą nabyliśmy podczas tegorocznej edycji Studiów jest nie tylko wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną i niezbędną w naszym codziennym życiu zawodowym.

Dziękujemy również organizatorom dr hab. Markowi Tobera oraz dr Agnieszce Chamera-Nowak za stworzenie nam możliwości uczestnictwa w zajęciach oraz udostępnienie wszelkich możliwych narzędzi do zdobywania i poszerzania wiedzy.

Z przyjemnością polecamy kolejnym zainteresowanym Studia Podyplomowe i z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji na kolejny rok.Naprawdę warto.Dziękujemy! Słuchacze

Kategorie: Wydarzenia