Gry memory na wakacyjną nudę

Przegląd

By w wakacje nie wiało nudą, Edycja Świętego Pawła przygotowała dla swoich najmłodszych czytelników niezwykłe karty (kto nie lubi w nie grać ?). „Gra memory Stary Testament. Wielka Biblia, mały ja” oraz „Gra memory i zgadywanka Nowy Testament. Wielka Biblia, mały ja” to pozycje warte zauważenia zarówno w pakiecie, jak i pojedynczo. Nie dość, że zapewnią tak wyczekiwaną rozrywkę w letnie, upalne dni, to również – niejako przy okazji – wyedukują z zakresu wiedzy biblijnej, nad wyraz efektywnie łącząc przyjemne z pożytecznym.

Ten oryginalny sposób na poznanie niezwykłych postaci biblijnych i scen ze Starego oraz Nowego Testamentu poprzez zabawę z pewnością przypadnie do gustu i dzieciom, i ich rodzicom. Tym pierwszym zapewni ekscytujący czas z Biblią, powodując rozkrzewianie wiary w małych sercach. Ci drudzy docenią edukacyjno-wychowawczy charakter tych kart. Niezwykle barwnych, zwracających uwagę i przyciągających oko, słowem – atrakcyjnych w odbiorze dla dzieci.
Na grę, przeznaczoną dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, składa się 58+1 kart, umieszczonych w kolorowym pudełku. W zabawie, rozwijającej spostrzegawczość i pamięć, jak również pogłębiającej świadomość religijną, może wziąć udział od 2 do 6 dzieci.

 

edycja.com.pl