Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Misiołek z okazji premiery jej najnowszej powieści „Kryształowe motyle”

Przegląd

#Dzieje się! w BookBook
Katarzyna Misiołek
26 marca, wtorek, godz. 16:00


Księgarnia BookBook Tczew
Tczew, ul. Żwirki 25 lok.10

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Misiołek z okazji premiery jej najnowszej powieści „Kryształowe motyle” wydanej przez Wydawnictwo Książnica.
Spotkanie poprowadzi Dorota Lińska-Złoch.

Trzy kobiety, trzy zupełnie różne światy. Anna, cicha i skromna urzędniczka po czterdziestce, mieszka z matką, z którą nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Elżbieta jest szczęśliwą żoną i współwłaścicielką rodzinnego biznesu, a Izabela rozpieszczoną przez życie córką wziętego lekarza, która pozornie ma wszystko. A jednak łączy je coś, czego nigdy nie powinna przeżywać żadna matka – każda z…
Katarzyna Misiołek pisarka, autorka powieści społeczno-obyczajowych i kryminałów z cechami thrillera psychologicznego. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej, przez kilka lat mieszkała w Rzymie, który do dziś jest bliski jej sercu. Bywała tłumaczką, radiową pogodynką i hostessą, obecnie współpracuje z kilkoma dużymi wydawnictwami prasowymi i książkowymi. Uwielbia literaturę i kino grozy, klimaty postapo, biografie i mroczne thrillery. Jej najnowsza powieść zatytułowana jest „Kryształowe motyle”.

 

 

Kategorie: Wydarzenia