Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2019

Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2019

Przegląd

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz spółka Murator EXPO zapraszają wydawców do udziału w 13. edycji konkursu na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2019.

Konkurs towarzyszy Targom Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2019, które odbywają się równolegle z Warszawskimi Targami Książki, w dniach 23-26 maja 2019 r. na PGE Narodowym.

Celem organizatorów jest wyróżnienie i promocja wydawców najlepszych publikacji akademickich i naukowych, które ukazały się na rynku w roku 2018 i 2019.

Do konkursu mogą przystąpić wszyscy polscy wydawcy, publikujący książki naukowe, podręczniki akademickie, monografie, serie wydawnicze wydane w formie tradycyjnej książki drukowanej.

 

Publikacje można zgłaszać do 12 kwietnia 2019 r.

 

Dla wystawców Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2019 udział w konkursie jest bezpłatny. Wydawcy, którzy nie uczestniczą w Targach, mogą zgłosić bezpłatnie jedną książkę. Zgłoszenie kolejnych wiąże się z opłatą w wysokości 70 zł + VAT za każdą publikację.

Laureatów konkursu poznamy w piątek, 24 maja 2019.

 

więcej TUTAJ

 

 

Kategorie: Nagrody