Optymista to człowiek wierny Bogu: ks. Gabriele Amorth zaleca

Przegląd

„Cieszyłbym się, gdybyście nauczyli się na pamięć tej książeczki (…). Podsuwam wam każdego dnia pogodną myśl, która przypomina podstawowe prawdy, jakimi powinniśmy się kierować w naszym życiu. Dzięki nim będziecie wierni Bogu i staniecie się optymistami” – takie słowa we wstępie do pozycji „Bóg nas kocha każdego dnia” kieruje do odbiorcy sam autor – ks. Gabriele Amorth SSP.

Rekomendacja autora to zarazem jego duchowy testament. Jak się okazało, słowa te powstały na dwa miesiące przed jego śmiercią (ks. Amorth zmarł 16 września 2016 r.).
„Bóg nas kocha każdego dnia” to wyjątkowa książka, która ma szansę stać się „latarnią morską”… dla naszych dusz i serc, potrzebujących każdego dnia wsparcia, jasnych wytycznych i pokrzepienia. Zawiera zbiór 365 myśli, po jednej na każdy dzień roku, których autorem jest niezwykły człowiek i święty kapłan – ks. Gabriele Amorth SSP. Ten najsłynniejszy egzorcysta świata, który na polu walki z Szatanem zrobił tak wiele, pozostawia nam pokrzepiającą prawdę, że Bóg nieskończenie nas miłuje! Zatem, aby dobrze zacząć każdy nowy dzień, czerpmy obficie z tego duchowego skarbca. Wówczas, tak jak śp. ks. Amorth, będziemy wiernymi Bogu i staniemy się życiowymi optymistami.
Wyboru myśli na podstawie książek ks. Amortha, które ukazały się na przestrzeni lat 1959-2017, dokonał ks. Sławomir Sznurkowski SSP, notabene autor wielu wywiadów z egzorcystą, również wydanych nakładem Edycji Świętego Pawła.
Pozycja, pięknie edytorsko wydana, w twardej oprawie, z tasiemką, służącą jako zakładka, to pomysł na niebanalny prezent. Z pewnością pozostanie z obdarowanym na dłużej. Może też wzbudzi refleksje i zmotywuje do pracy nad sobą.

 

https://ehurtownia.edycja.com.pl/

 

Kategorie: Religia