Zaproszenie do akcji Książka za Książkę na Targach Książki w Krakowie

Zaproszenie do akcji Książka za Książkę na Targach Książki w Krakowie

Przegląd

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w 13. edycji akcji społecznej „Książka za książkę” – zbiórce książek dla małopolskich bibliotek publicznych, organizowanej podczas 22. Targów Książki w Krakowie przez „Gazetę Wyborczą”, Publio.pl, Targi w Krakowie i Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie.

Przed nami ponownie wyzwanie, by zachęcić krakowian do dzielenia się przeczytanymi pozycjami: dania „drugiej szansy” książkom, i przekazania ich – za naszym pośrednictwem – bibliotekom. W zamian oferujemy uczestnikom akcji możliwość nabycia taniej nowych książek. Każdy kto odda książkę na stoisku akcji (stoisko nr K19 w Hali Dunajec), otrzyma w prezencie e-booka od Publio.pl oraz kupon rabatowy na zakup nowych tytułów, honorowany na stoiskach wydawnictw, które przyłączą się do „Książki za książkę”. 1 kupon rabatowy to 1 nowa książka taniej.

Jeśli zechcą Państwo do nas dołączyć i wesprzeć wydarzenie, prosimy jedynie o udzielenia dodatkowego rabatu osobom posiadającym kupony akcji – na całość lub część Państwa oferty targowej. Jeśli na targach udzielacie Państwo wszystkim klientom np. 10 proc. rabatu od cen cennikowych, prosimy o dodatkowy rabat (np. 5 proc.) dla okaziciela kuponu.

Wysokość rabatu pozostawiamy do Państwa decyzji, przy czym chcielibyśmy móc informować o nim w materiałach promujących akcję. Oczywiście do Państwa decyzji pozostawiamy również możliwość zastrzeżenia niektórych publikacji (w takim przypadku kupon nie będzie ważny).

Lista wydawnictw honorujących kupon rabatowy akcji zostanie opublikowana:
– 22.10.2018 w specjalnym dodatku do „Gazety Wyborczej” – „Gazeta na Targi Książki”, który dodatkowo będzie rozdawany na Targach (10.000 egz.)
– 25.10 w krakowskim wydaniu „Gazety Wyborczej”
– na ulotkach A5 rozdawanych przed Targami na terenie Krakowa (nakład 5 000 egz.)
– na stronie internetowej krakow.wyborcza.pl
– na Facebooku Gazety Wyborczej Kraków
– na rewersie kuponów akcji uprawniających do zniżki

Ponadto lista będzie dostępna na stoisku AGORY. Stoiska wydawnictw, które przyłączą się do akcji zostaną oznakowane naklejką z logo „Książka za książkę”.

Jak co roku, licząc na Państwa udział i przychylność wobec naszej akcji, prosimy o informacje dotyczącą uczestnictwa do środy 17 października włącznie, mailem na adres: paulina.holobowska@krakow.agora.pl.
Prosimy również o podanie wysokości dodatkowego rabatu dla okaziciela kuponu (ponad standardowy rabat oferowany na targach) oraz numeru stoiska.

Z wyrazami szacunku,

Paulina Hołobowska
dział promocji
„Gazety Wyborczej” w Krakowie
tel. 507 094 585

Kategorie: Wydarzenia