Ciekawa inicjatywa Grupy PWN –wydaj książkę w 2016 roku!

Przegląd

rozpisani plPortal rozpisani.pl (Grupa PWN) od prawie dwóch lat promuje twórczość literacką i wspiera autorów, którzy chcą wydać książkę na własną rękę. Zasada jest prosta – każdy osoba, która chce wydać książkę może zgłosić się do zespołu Rozpisani.pl, a profesjonaliści ocenią potencjał książki i zaproponują doskonale skrojoną ofertę.

Serwis Rozpisani.pl pomaga młodym autorom zaistnieć na rynku książki. Usługi są skierowane do każdego, kto chce wydać książkę. Z pomocą Rozpisani.pl młodzi autorzy mogą wydać swoje publikacje w formie książki drukowanej lub w formie ebooka. Tematyka jest bardzo różna – od opowiadań, przez poezję a skończywszy na książkach beletrystycznych.

Self-publishing to popularny dziś na świecie sposób, dzięki któremu autor może sam wydać swoją twórczość. Zachodnie serwisy, np. Lulu.com lub Authorhouse.com doczekały się wielu bestsellerów wydanych w tej formule. Brytyjski dziennik „The Guardian” raz w miesiącu nagradza najlepszych autorów-wydawców. Redakcja uznała, że self-publishing jest obecnie jednym z najważniejszych trendów na rynku wydawniczym.  Z podobnego założenia wyszli twórcy portalu Rozpisani.pl, dzięki czemu także w Polsce niezależni autorzy mają szansę zaistnieć na rynku książki.
Współpracując z rozpisani.pl można skorzystać, m.in. z profesjonalnej redakcji, korekty, druku lub promocji. Zyskasz też dostęp do szerokiej dystrybucji – m.in. Amazon, Empik, Gandalf. Kalkulator usług, który jest częścią serwisu, pozwoli autorom w szybki sposób obliczyć koszty wydania książki.
Oferta Rozpisani.pl  jest skierowana do debiutantów, profesjonalistów i do  wszystkich, którzy wierzą, że o sukcesie książki decydują czytelnicy.

Jeśli jesteś autorem lub chcesz napisać książkę, przeczytaj, jakie będziesz mieć korzyści, współpracując z rozpisani.pl:
– Pomożemy Ci wydać własną publikację
– Pomożemy wprowadzić ją na rynek księgarski
– Jako pisarz i wydawca masz dużą niezależność
– Zachowujesz pełne prawa autorskie, kontrolę nad zawartością i projektem książki, decydujesz o jej cenie
– Dostajesz atrakcyjne honorarium – znacznie wyższe niż w tradycyjnych kontraktach wydawniczych – oraz stały dostęp do wyników sprzedaży i     prosty system rozliczeń
– Książka może trafić do dystrybucji nawet w ciągu sześciu tygodni
– Gwarantujemy usługi wydawnicze, korektorskie i promocyjne w atrakcyjnych cenach

Jeśli jesteś zainteresowany/-a skontaktuj się z rozpisani.pl:
Napisz: info@rozpisani.pl lub zadzwoń 519 075 409, 502-796-038.
Więcej informacji na www.rozpisani.pl

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.