KONKURS FOTOGRAFICZNY „WSZĘDZIE FIZYKA”

Przegląd

Interesujesz się fotografią? Dostrzegasz wokół siebie zjawiska fizyczne?

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Weź udział w konkursie fotograficznym Wszędzie fizyka organizowanym przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zgłoś swoje zdjęcie i wygraj wyjątkowe nagrody!

Na pozór zwykłe fotografie pejzaży, ulic czy przedmiotów mogą nieść przekaz związany z fizyką. Dlatego chwyć za aparat i zrób zdjęcie ukazujące dowolne zjawiska fizyczne. Może to być nocne niebo, fale morskie, zwierzę w ruchu, kolorowy targ czy oświetlone nocą ulice. Wszystkie chwyty dozwolone, bądź kreatywny!

Konkurs fotograficzny dedykowany jest wszystkim, od zawodowców po amatorów, dlatego zdjęcia możesz wykonać zarówno profesjonalnym aparatem, jak i telefonem komórkowym.

Aby wziąć udział w konkursie, do 21 października 2018 r. wyślij zdjęcia na nasz adres mailowy: facebook@wuj.pl. Pamiętaj, by do zdjęć dołączyć formularz zgłoszeniowy (https://www.wuj.pl/page,produkt,prodid,3205,strona,Wszedzie_fizyka,katid,321.html).

Nagrodą główną w konkursie jest album Wszędzie fizyka. Dodatkowo autorzy dwóch wyróżnionych prac otrzymają zestaw książek Wydawnictwa UJ.

Nominowane prace zostaną ogłoszone na naszym profilu na Facebooku już 24 października, a laureatów konkursu poznamy 27 października podczas spotkania z prof. Krzysztofem Królasem na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

W przypadku nieobecności laureata, Organizator umożliwia odebranie nagrody w siedzibie redakcji Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ul. Michałowskiego 9/2.

Zgłaszając się do konkursu, akceptujesz jego Regulamin dostępny na stronie: (https://www.wuj.pl/page,produkt,prodid,3205,strona,Wszedzie_fizyka,katid,321.html).

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kategorie: Wydarzenia