Seks w wielkim mieście – 20 lat od premeiry serialu… i jest kolejne wznowienie powieści!

Przegląd

 

 

W tym roku mija 20 lat od premiery kultowego serialu, który pokochali widzowie na całym świecie: Seks w wielkim mieście! Z tej okazji Dom Wydawniczy Rebis przygotował nowe wydanie bestsellerowej powieści Candace Brushnell, na podstawie której powstał serial. To błyskotliwa i złośliwie dowcipna opowieść o świecie singli, którzy poszukują swojej wymarzonej drugiej połowy, a przede wszystkim o Carrie Bradshaw, z pozoru prowokującej i perwersyjnej, w głębi duszy pozostającej jednak niepoprawną romantyczką!

 

20 lat od premiery serialu, który pokochali widzowie na całym świecie!

 

Dobieranie się w pary nie jest łatwe. W tej błyskotliwej i złośliwie dowcipnej książce Candace Bushnell znakomicie opisała świat singli rozpaczliwie szukających swojej wymarzonej drugiej połowy. Carrie Bradshaw, jej główna bohaterka, to bliska krewna Bridget Jones i Ally McBeal. Mimo że jest bardziej perwersyjna, podobnie jak one w głębi duszy pozostaje niepoprawną romantyczką szukającą swego księcia z bajki.

 

Na podstawie tej bestsellerowej powieści zrealizowano serial Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście, który przez lata cieszył się ogromną popularnością i zdobywał Złote Globy oraz nominacje do nagrody Emmy.

Autorka w latach dziewięćdziesiątych publikowała felietony w „New York Observer”, To właśnie doświadczenia z tamtego okresu przyczyniły się do powstania tej powieści, która odniosła niekwestionowany sukces niemal na całym świecie.

Kategorie: Literatura
Tagi: Rebis