Bestseller dla młodzieży Książka i film już w sierpniu!  

Przegląd

Czasami miłość pisze różne scenariusze!
Bestseller New York Times’a, który przez ponad 40 tygodni utrzymywał się na liście najbardziej poczytnych książek, doczekał się ekranizacji na platformie Netflix. Już 17 sierpnia książka „Do wszystkich chłopców, których kochałam” będzie miała swoją polską premierę!

Lara Jean w pudle na kapelusze, które dostała od matki, trzyma listy miłosne. I to nie byle jakie! Dziewczyna napisała je sama, kierując słowa do swoich byłych obiektów westchnień, by w ten sposób wyleczyć się z tego uczucia. Łącznie powstało pięć listów, które nigdy nie miały trafić do adresatów.
Ktoś ukradł pudło i wysłał spisane na papierze wyznania. Wszyscy chłopcy, w których kiedyś kochała się Lara, otrzymali wiadomości. Całą sytuację można by obrócić w żart, gdyby nie to, że jednym z nich jest były chłopak starszej siostry Lary Jean.

Do wszystkich chłopców, których kochałam” to idealna propozycja  dla fanów literatury młodzieżowej, w której wątki miłosne, grają główną rolę. 17 sierpnia będzie miała premierę ekranizacja powieści oraz książka z filmową okładką, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego/ Young.

Zamów książkę w przedsprzedaży >>TUTAJ
Przeczytaj fragment >>TUTAJ

Kategorie: Literatura