Angielski dla dzieci z serii Kapitan Nauka

Przegląd

Rozwijające zestawy na nauki języka angielskiego przez zabawę dla przedszkolaków i uczniów

Angielski dla malucha to propozycja dla najmłodszych dzieci. Trwałe ilustrowane karty pomogą maluchom już od 2. roku życia poznawać pierwsze angielskie słówka i bawić w czytanie wyraźnych podpisów. Książeczka z propozycjami zabaw przeznaczona dla rodziców i opiekunów będzie doskonałą inspiracją podczas wspólnego spędzania czasu.

Angielski dla dzieci to niezwykłe pakiety, dzięki którym już trzylatek chętnie będzie uczył się języka angielskiego. W skład każdego zestawu wchodzą: książeczka, 104 karty obrazkowe oraz płyta. Z pakietami dzieci opanują słownictwo związane z czasem wolnym, wakacjami, feriami czy urodzinami, otaczającymi je przedmiotami, poznają nazwy pór roku, miesięcy, określenia czasu i pogody. Nauczą się także formułować pierwsze proste zdania w języku angielskim.

W książeczkach znajdują się zagadki i łamigłówki, dzięki którym uczeń utrwali poznane słówka w przyjaznej, wciągającej formie. Płyty CD dołączone do każdego zestawu zawierają nagrania wszystkich słówek i zdań w wykonaniu native speakerów, dzięki temu dziecko może osłuchać się z poprawną wymową.

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017

Więcej informacji:

Angielski dla dzieci

Cena: 34,90 zł (5% VAT)

Angielski dla malucha

Cena: 14,99 lub 17,99 zł (5% VAT)

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Znajdź Kapitana na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja