„Kieszonkowce”: gry karciane i quizy do nauki angielskiego

Przegląd

Sposób na poznawanie angielskich słówek podczas zabawy

Gry i quizy karciane z serii „Kieszonkowce” to doskonała propozycja na wakacje! Poręczne talie kart sprawdzą się podczas kolonii, wczasów, pikników czy wieczór w gronie przyjaciół albo rodziny. Podczas emocjonujących rozgrywek gracze poćwiczą przymiotniki, rzeczowniki, idiomy i zwroty konwersacyjne.

Dla uczniów od 9. roku życia przeznaczone są trzy gry towarzyskie: Remember&Forget do nauki angielskich czasowników, Bitter Sweet do nauki przymiotników oraz Let’s Talk do utrwalania podstawowych zwrotów konwersacyjnych. Cztery warianty rozgrywki sprawią, że dzieci nie będą się nudzić, a zabawne ilustracje ułatwią zapamiętywanie.

Nastolatkom i dorosłym polecamy quizy karciane: What’s up do nauki zwrotów konwersacyjnych oraz Piece of Cake do nauki idiomów. Oba quizy przeznaczone są dla osób władających językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B1-C1).

W serii „Kieszonkowce” znajdują się gry i quizy karciane do nauki geografii i przyrody, matematyki, języka angielskiego, ćwiczenia myślenia logicznego i rozwijania wiedzy.

Cena: 17,99 zł
Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2018
Więcej informacji: Kieszonkowce

 

 

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard