Seria 100 zabaw Kapitana Nauki – idealna propozycja na wakacje!

Przegląd

Zestawy różnorodnych, rozwijających łamigłówek dla przedszkolaków

Seria 100 zabaw to doskonały pomysł na twórczą rozrywkę dla dzieci już od 3. roku życia. W każdym pakiecie mali spryciarze znajdą książeczkę z zadaniami oraz dwustronne, zmywalne karty z łamigłówkami rozwijającymi spostrzegawczość, myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę. Zabawy trenują kompetencje matematyczne i językowe, a także doskonale przygotowują do szkoły i nauki pisania.

Podczas rozwiązywania różnorodnych ćwiczeń dzieciom będą towarzyszyć sympatyczni bohaterowie: bocian Stefan zaprosi je na wieś i pokaże, jak wypieka się chleb czy uprawia rolę, mewa Ewa opowie o florze i faunie nadmorskiej, a także wyjaśni, jak ludzie wykorzystują morze do produkcji energii czy połowu ryb.

Królik Kazik będzie przewodnikiem po ogrodzie zmieniającym się w rytmie pór roku, robot Eliot zdradzi tajemnice kosmosu, a kangur Artur zabierze małych podróżników w wyprawę po najciekawszych zakątkach planety. Dzieci wyruszą także w leśny gąszcz wraz z lisem Fisem i na teren budowy z koparką Barbarką. Będą miały też okazję odwiedzić piłkarskie stadiony i wcielić się w rolę piłkarza, sędziego i kibica. W serii każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

Seria otrzymała nagrodę główną w prestiżowym konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2017.

W serii:

100 zabaw z mewą Ewą (3-4 lata)

100 zabaw z bocianem Stefanem (3-4 lata)

100 zabaw z królikiem Kazikiem (4-5 lat)

100 zabaw z robotem Eliotem (4-5 lat)

100 zabaw z kangurem Arturem (4-6 lat)

100 zabaw z piłką nożną (4-6 lat)

100 zabaw z lisem Fisem (5-6 lat)

100 zabaw z koparką Barbarką (5-6 lat)

Cena: 34,90

Więcej informacji: 100 zabaw

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest także na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja