Zabawy edukacyjne Kapitana Nauki dla małych fanów piłki nożnej!

Przegląd

Rozwijające łamigłówki i quizy dla dzieci

100 zabaw z piłką nożną to doskonały pomysł na inspirującą zabawę dla przedszkolaków zafascynowanych futbolem. 100 różnorodnych zadań zawartych w książeczce oraz na zmywalnych kartach rozwija koncentrację i kompetencje językowe oraz matematyczne, a także przygotowuje do nauki pisania. Suchościeralny flamaster pozwoli małym kibicom rozwiązywać zadania wielokrotnie!

Uczniowie mogą z kolei sięgnąć po SuperQuiz Piłka nożna. Połączenie książeczki popularnonaukowej i wciągającego quizu zachęci do nauki czytania, rozwinie pamięć i umożliwi poznacie fascynujących ciekawostek o ulubionej dyscyplinie sportu. Dostępna jest także edycja specjalna: pakiet z SuperQuizem i planszą boiska z żetonami przedstawiającymi sławnych piłkarzy polskich i zagranicznych, dzięki czemu mały kibic będzie mógł przećwiczyć ustawienia i stworzyć swoją drużynę marzeń.

Uczniowie, młodzież i dorośli będą mogli sprawdzić swoją wiedzę o piłce nożnej z Kieszonkowcem futbolowym Hattrick. Z wciągającego quizu karcianego fani piłki poznają ciekawostki z życia najsłynniejszych zawodników, legendarne drużyny i niezapomniane mecze.

Marka: Kapitan Nauka

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017-2018

Więcej informacji:

100 zabaw z piłką nożną (3-6 lat)

 

SuperQuiz Piłka nożna

 

Kieszonkowiec futbolowy Hattrick

 

Kapitan Nauka jest również na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

Znajdź nas na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja