Niezbędnik przed wakacyjnymi wyjazdami: językowe kursy podstawowe wydawnictwa Edgard

Przegląd

Kompletne kursy z nagraniami do nauki języków obcych

Kursy podstawowe od wydawnictwa Edgard to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z językiem obcym. Kompleksowe kursy do nauki od podstaw zawierają wszystko, co niezbędne, by szybko i skutecznie opanować podstawy gramatyki i niezbędne słownictwo.

Każdy pakiet składa się z podręcznika podzielonego na ciekawe lekcje tematyczne, nagrań wszystkich słówek, zdań, i dialogów oraz programu komputerowego zawierającego gry, ćwiczenia i testy sprawdzające zdobytą wiedzę. Słówka będą same wchodziły do głowy podczas wciągających gier, a liczne ćwiczenia gramatyczne pozwolą na zastosowanie reguł gramatycznych w praktyce. Nagrania w wykonaniu native speakerów umożliwiają naukę rozumienia ze słuchu i osłuchanie się z prawidłowym akcentem, a dzięki metodzie powtarzania za lektorem możesz uczyć się nawet bez książki.

Praca z kursami umożliwia poznanie ponad 1500 przydatnych słówek oraz gotowych wzorców komunikacyjnych przydatnych podczas codziennych sytuacji: kupowania biletu, pytania o drogę czy składania zamówienia w restauracji.

W nowej szacie graficznej ukazały się kursy do nauki języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego czy chińskiego.

Cena:39,90 zł

Więcej informacji: Kursy podstawowe

 

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobce.pl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard