Rodzinny weekend z Wydawnictwem Egmont na Warszawskich Targach Książki w dniach 17-20.05.2018!

Przegląd

Wydawnictwo EGMONT: KSIĄŻKI

Stoisko Numer 96, sektor D16, Promenada

STADION NARODOWY W WARSZAWIE

Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr 96 w sektorze D16 na Warszawskich Targach Książki, które rozpoczną się już 17 maja na Stadionie Narodowym. W tym roku wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem. Specjalnie dla bibliotekarzy będą czekały też specjalne pakiety i rabaty.

W ramach Warszawskich Targów Książki Egmont serdecznie zaprasza na spotkania z autorami związanymi z wydawnictwem, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Fanów planszówek i komiksów zapraszamy na drugie stoisko numer 68/BK i 70/BK, również na Promenadzie.

Plan spotkań z autorami

CZWARTEK, 17 maja

Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/, czasdzieci.pl

11.00-12.00 –Z cyklu: Polska! Gola! Spotkanie i warsztaty dla pasjonatów piłki nożnej wokół książki „Real. Królewska drużyna” autorstwa Marcina Kality

SOBOTA, 19 maja

Stoisko Egmont nr 96/D16

10.30-11.30 – Ewa Nowak autorka serii „Poczytaj ze mną”, „Czytam sobie”

12.00-13.00 – Ewa Poklewska-Koziełło, ilustratorka „Mitologii. Przygody słowiańskich bogów”

13.30-14.30 – Wojciech Widłak autor serii „Czytam sobie”

Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/, czasdzieci.pl

15.30-16.30 – Justyna Bednarek i Marcin Minor, spotkanie z autorami cyklu „Historie spod podłogi” w ramach serii „Czytam sobie”

NIEDZIELA, 20 maja

Stoisko Egmont nr 96/D16

11.00-12.00 – Marcin Kalita autor książki „ Real. Królewska drużyna”

12.30-13.30 – Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, autorki książek z serii „Basia”

15.15-16.15 – Jarosław Kaczmarek autor książek „Piszczek. To co jest naprawdę ważne”, „Gole wszechczasów” oraz „Suarez. Nigdy nie będziesz sam”

Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/, czasdzieci.pl

11.00-12.00 – 10. urodziny Basi – niezwykłe jubileuszowe spotkanie z autorkami serii „Basia” Zofią Stanecką i Marianną Oklejak

14.00-15.00 – Jarosław Kaczmarek, Z cyklu: Polska! Gola! Spotkanie dla pasjonatów piłki nożnej z autorem książek „Piszczek. To co jest naprawdę ważne”, „Gole wszechczasów” oraz „Suarez. Nigdy nie będziesz sam”.

W ofercie Egmont Polska na targach znajdą się premierowe wydania książek, m.in.:

  • cykl „Czytam sobie”: Lewy gola!, Muffiny Eufrozyny, Złota panna! Legenda o złotej kaczce, Wielki bal Smerfetki, Witajcie w Ponyville – wspierający dzieci w nauce samodzielnego czytania. „Czytam sobie” to gwarancja świetnej zabawy i sukcesu w samodzielnym czytaniu przez dzieci.

  • seria „Basia i przyjaciele”: Lula to świetna współczesna literatura dla przedszkolaków – bezpretensjonalna, zabawna i mądra. Zofia Stanecka i Marianna Oklejak, postanowiły rozszerzyć historię Basi, opisując przygody jej przyjaciół.

  • Basia i tablet, tradycyjnie już w książkach o Basi pytania i wątpliwości pięcioletniego człowieka zostały potraktowane z należytą powagą, a także z właściwym Zofii Staneckiej poczuciem humoru. I jak zwykle są pieczołowicie zilustrowane, w charakterystyczny dla Marianny Oklejak sposób – z mnóstwem smaczków na drugim i trzecim planie.

  • Mitologia. Przygody słowiańskich bogów, zbiór niezwykłych mitów, dzięki którym poznacie tajemniczy świat wierzeń naszych przodków. Dowiecie się, kim był Świętowit, Weles i Perun. Zanurzycie się w magiczny świat, w którym prastare bóstwa rządziły ziemią i ustalały porządek rzeczy. Te historie was zachwycą, przerażą, czasem nawet rozśmieszą.

  • Real. Królewska drużyna, prawdziwa encyklopedia wiedzy dla każdego młodego fana piłki nożnej o historii najważniejszego klubu piłkarskiego na świecie. To również książka o sile marzeń i tym, jak piłka uczy działania zespołowego i jak wiele pracy trzeba, by odnieść sukces. 

  • Piszczek. To co naprawdę jest ważne autorstwa Jarosława Kaczmarka, to najnowsza książka z serii „Mali mistrzowie”. Opowieść o  jednym z najlepszych prawych obrońców na świecie! Poznacie historię chłopaka, który umiał przyznać się do winy i wyciągnąć odpowiednie wnioski z popełnionego błędu, dzięki czemu mocniejszy doszedł na szczyt. 

  • Marvel Avengers. Kompletny przewodnik, obowiązkowa pozycja zarówno dla wiernych fanów superbohaterów, jaki i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją komiksową przygodę. Przekopując się przez tysiące stron i setki numerów, autorzy przedstawiają emocjonującą i niekiedy nieco skomplikowaną historię Avengers i Marvel Comics.

  • My Little Pony. Księga mody, kulisy świata mody w Equestrii. Można kolorować, wyklejać i rysować kreacje, jakie tylko przyjdą do głowy! Wyobraźnia jest tu najważniejsza. Dołączone do tej książki szablony i naklejki sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza!

  • Star Wars. Encyklopedia myśliwców i innych pojazdów, bogato ilustrowana propozycja dla wszystkich miłośników uniwersum Gwiezdnych Wojen. To ponad 200-stronicowa dawka potężnej wiedzy na temat galaktycznych maszyn. Pełna technicznych detali, ciekawostek i faktów, zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów.

Na stoisku nie zabraknie również naszych hitów: „MINECRAFT”, cyklu „Hania Humorek”, serii „Masza i niedźwiedź”, czy książek „Kraina lodu”.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STOISKA EGMONT, Numer 96, sektor D16

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.