Wydawnictwo Edgard zaprasza na stoisko 19/D2 na targach książki w Warszawie!

Przegląd

Nowoczesne kursy, gramatyki, repetytoria i powieści do nauki aż 32 języków obcych!

Na targach swoją premierę będzie miała nowa seria adaptacji klasyki literatury światowej. Powieści z tłumaczeniami trudniejszych słówek na marginesach ułatwiającymi lekturę, słowniczkiem i ćwiczeniami utrwalającymi to doskonały sposób na przyjemną naukę języka obcego! W serii dostępne są takie tytuły jak The Heart of Darkness (Jądro ciemności) Josepha Conrada, Sherlock Holmes: The Valley of Fear (Dolina trwogi) Arthura Conana Doyle’a czy Nightmare Abbey (Mroczne opactwo) Thomasa Peacocka w języku angielskim oraz 24 Stunden aus dem Leben einer Frau (24 godziny z życia kobiety) Stefana Zweiga w języku niemieckim.

Fani czytania w języku obcym nie będą rozczarowani także innymi nowościami. Oferta anglojęzycznych opowieści powiększyła się m.in. o romans eRomance, zbiór historyjek Angielski w anegdotach Celebrities, powieść science fiction czy powieść sensacyjną. Premierowe tytuły pojawiły się także w lubianej serii kryminałów: poza nowym kryminałem angielskim Penny Black Investigates ukazały się dwa długo wyczekiwane kryminały rosyjskie, w tym wersja z samouczkiem!

Na wakacyjne podróże polecamy serię Rozmówki na każdy wyjazd, w której dostępne są już książki do 9 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, norweskiego, szwedzkiego i czeskiego. Poręczne rozmówki ułatwią komunikację w różnych sytuacjach i bez problemu zmieszczą się do kieszeni czy torebki.

Dostępna będzie także bestsellerowa seria Nie gryzie!, a w niej materiały do nauki ponad 20 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, m.in. chińskiego, japońskiego, portugalskiego, norweskiego, arabskiego, niderlandzkiego czy koreańskiego. Dodatkowo ukazały się pierwsze kursy w kolorowej szacie graficznej czy długo wyczekiwany język rosyjski. Pracę z kursami świetnie uzupełnią Fiszki i Fiszki PLUS, repetytoria czy testy.

Dla miłośników łamigłówek ukazały się nowe tytuły w serii Kieszonkowce – fantastycznie ilustrowanych gier karcianych do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii czy rozwijania myślenia logicznego.

Nie zabraknie innowacyjnych materiałów do nauki, takich jak kursy językowe od podstaw i dla osób na wyższych poziomach zaawansowania, zbiorów ćwiczeń, fiszek, gramatyk, repetytoriów, konwersacji i wielu innych. Wśród różnorodnych kursów do 32 języków obcych każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji: Nowości wydawnictwa Edgard

 

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.