„Mikołajek i jego paczka” – premiera pięciu książek serii wyłącznie w Biedronce!

„Mikołajek i jego paczka” – premiera pięciu książek serii wyłącznie w Biedronce!

Przegląd

17 marca do wybranych sklepów Biedronka trafiły nowe książki z popularnej serii przygód niesfornego Mikołajka. Publikacje będą dostępne w sklepach Biedronka na wyłączność w cenie 11,99 zł/szt.

Dla wszystkich, którzy są spragnieni przygód Mikołajka i jego paczki, Biedronka przygotowała specjalną ofertę książek, które zostały wydane po raz pierwszy na polskim rynku.

Oferta książek dla najmłodszych stanowi niezwykle ważną część asortymentu Biedronki. Troszczymy się o to, aby literatura dziecięca dostępna w naszych sklepach, była jednocześnie atrakcyjna dla młodych odbiorców i oferowana w przystępnej cenie. Seria przygód Mikołajka cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, dlatego cieszymy, że jako pierwsi możemy zaproponować naszym klientom nowe tytuły, wydane po raz pierwszy na polskim rynku – podkreśla Beata Szymanowska, kupiec odpowiedzialny za ofertę książek w sieci Biedronka.

Od 2009 r. Biedronka prowadzi regularną sprzedaż książek, mając na celu wsparcie popularyzacji czytelnictwa w Polsce. W sieci funkcjonuje strefa rozrywki, do której co tydzień trafia oferta tytułów wyselekcjonowanych z uwzględnieniem najnowszych trendów literackich. Co więcej, Biedronka cyklicznie organizuje akcje promocyjne typu „Rekordowe czytanie 2 mln książek”, zachęcając tym samym Polaków do czytania. Z kolei jednym ze znaczących wydarzeń literackich jest konkurs „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”. Do tej pory w jego ramach ukazały się trzy książki: „Szary domek”, „Córka bajarza” i „Nieustraszony Strach na Wróble”. Zostały one entuzjastycznie przyjęte przez czytelników i sprzedały się w liczbie ponad 115 tys. egzemplarzy. Obecnie trwa czwarta edycja konkursu.

 

źródło Biedronka

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Biedronka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.