Publio.pl poleca charytatywny audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata”

Publio.pl poleca charytatywny audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata”

Przegląd

„Najpiękniejsze baśnie świata” to wyjątkowy audiobook, na którym najbardziej znane baśnie czytają Jan Nowicki oraz aktorzy z Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie mieszkańców tej placówki. Audiobook można kupić na Publio.pl lub otrzymać w prezencie wraz z telefonem marki myPhone.

Publio.pl i myPhone proponują wyjątkowy audiobook, który sprawi radość najbliższym, a jednocześnie wspomoże artystów, którzy przed laty bawili i wzruszali widzów swoim talentem. „Najpiękniejsze baśnie świata” to ponad 150 minut najpiękniejszych baśni, które poprzedza preambuła czytana przez Jana Nowickiego .

Na audiobooku znalazły niezapomniane baśnie braci Grimm: „Roszpunka” (czyta Jan Nowicki), „Śnieżka” (czyta Halina Kowalska) i „O czterech muzykantach z Bremy” (czyta Włodzimierz Nowak), a także klasyczne baśnie Hansa Christiana Andersena: „Brzydkie Kaczątko” (czyta Eugenia Herman) i „Calineczka” (czyta Andrzej Szopa), oraz popularne baśnie Artura Oppmana: „Śpiąca Królewna” (czyta Danuta Gellert) i „Kot w Butach” (czyta Włodzimierz Nowak).

Wydawnictwo powstało w ramach projektu społecznego „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów”, którego inicjatorem i realizatorem jest firma myPhone – producent telefonów klasycznych dla seniorów.

Więcej o projekcie oraz o tym, jak w łatwy sposób można wesprzeć Dom Artystów w Skolimowie, można przeczytać na stronie myphone.pl/klasycznie.

Audiobook można kupić na Publio.pl w cenie 9,90 zł. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Kod uprawniający do pobrania audiobooka otrzymają także wszystkie osoby, które do 31 marca br. zakupią klasyczny telefon marki myPhone.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: publio.pl

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.