Klub Proza: Mateusz Chomicki, Legendarny Afrojax oraz Las rzeczy

Klub Proza: Mateusz Chomicki, Legendarny Afrojax oraz Las rzeczy

Przegląd

 Najbliższe spotkanie literackie odbędzie się 11 stycznia. Będzie to wieczór autorski Mateusza Chomickiego wokół jego najnowszej książki „Śmiech”.

W piątek 5 stycznia o 21:00 w klubie Proza (Przejście Garncarskie 2) zagra jeden z najbardziej kontrowersyjnych muzyków na rodzimej scenie hiphopowej: Michał Hoffman znany pod pseudonimem Legendarny Afrojax. Były lider Afrokolektywu przypomni swoje najlepsze utwory. Wstęp: 25zł, bilety do nabycia w dniu koncertu w klubie Proza.

Dzień później, w sobotę 6 stycznia o 21:00, po blisko dwuletniej przerwie koncertem w Prozie powróci na wrocławską scenę muzyczną grupa Las Rzeczy. Podczas wieczoru zabrzmią nowości, jak i wcześniejsze utwory w odświeżonych aranżacjach. Wstęp: 20 zł, bilety będzie można kupić na miejscu w klubie w dniu koncertu.

Pierwsze w tym roku spotkanie literackie odbędzie się 11 stycznia o 19:00. Będzie to wieczór autorski Mateusza Chomickiego, młodego poety i współzałożyciela zespołu Inaczej. Pretekstem do spotkania jest trzecia książka poetycka autora, pt. „Śmiech”, która ukazała się z końcem 2017 roku. Wstęp wolny.

Wraca także niedzielny cykl filmowy Kino w Prozie: „Literatura na ekranie”. Pierwszy seans, po świątecznej przerwie, odbędzie się w niedzielę 7 stycznia o 17:00. To kolejna okazja, by zobaczyć jeszcze jedną dobrą adaptację książki. Tradycyjnie tytuł filmu do końca pozostaje niespodzianką, poznamy go przychodząc na projekcję. Wstęp wolny.

Do klubu Proza warto wybrać się również 9 stycznia o 20:00 na gościnne show Pulp Non-Fiction vol. 7: Kismet. Będzie to kolejna odsłona najlepszych we Wrocławiu anglojęzycznych stand-upów inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Wstęp: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy), bilety do nabycia na miejscu, w dniu wydarzenia.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Klub Proza

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.