Klub Proza: BOOKOWISKO oraz filmowe Poranki rodzinne i rytmy flamenco

Przegląd

W ostatnim tygodniu stycznia w klubie Proza odbędzie się długo wyczekiwane zimowe Bookowisko, podczas którego każdy będzie mógł za symboliczne kwoty zaopatrzyć się w książki idealne na długie zimowe wieczory.

W najbliższą sobotę 27 stycznia, od godziny 12:00 do 15:00 odbędzie się pierwsza zimowa edycja Bookowiska. Kiermasz książek wyprzedawanych z domowych biblioteczek jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych – zarówno tych, którzy chcą odsprzedać niektóre ze swoich przeczytanych już książek (w tym przypadku wcześniej należało zarezerwować sobie miejsce), jak i dla tych, którzy chcieliby kupić za symboliczne kwoty kilka nowych lektur na długie zimowe wieczory. Tym razem Bookowisko odbędzie się nie w plenerze w Przejściu Garncarskim, a w klubie Proza (Przejście Garncarskie 2, II piętro). To świetna okazja, by wybrać dla siebie m.in. pozycje, których nie znajdziemy już w księgarniach, rozsmakować się w najróżniejszych gatunkach i wyjść z całą torbą książek. Bookowisko to także dobra atmosfera sprzyjająca rozmowom przy aromatycznej kawie czy spokojnemu przejrzeniu lektur z regału bookcrossingowego.

Tych, którzy chcą uczestniczyć w Bookowisku z dziećmi zachęcamy, by przyszli do klubu Proza już rano o 10:00, na film animowany–niespodziankę, który zostanie wyświetlony przed kiermaszem w ramach cyklu Kino w Prozie: Poranki rodzinne (27 stycznia wyjątkowo o 10:00 ze względu na Bookowisko, w pozostałe soboty o 11:00). Wstęp bezpłatny.

Warto też zapamiętać, że w 28 stycznia wyjątkowo nie odbędzie się pokaz filmu z cyklu „Literatura na ekranie”. Na kolejny film klub Proza zaprasza już w pierwszą niedzielę lutego. 28 stycznia tutejsza scena będzie natomiast gościć artystów flamenco w ramach 10. Karnawału Flamenco Wrocław. O 20:00 odbędzie się koncert z udziałem Davida Péreza (taniec), Niño Soto (śpiew) i Javiego „El Cuadrao” (gitara). Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży od 8.01.2018 w Księgarni Hiszpańskiej Elite i Studio Sueños i 50 zł w dniu koncertu w klubie Proza.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Klub Proza

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.