Wydawnictwo Edgard zaprasza na stoisko C46 na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie!

Przegląd

26-29.10.2017 w Krakowie – nowości, najlepsze kursy, repetytoria, fiszki do nauki aż 32 języków obcych!

Premierę będzie miała seria Angielski w pracy praktyczne kursy przybliżające słownictwo przydatne w pracy za granicą, w biurach międzynarodowych firm i w biznesie.

Dostępna będzie także bestsellerowa seria Nie gryzie!, w której dotychczas ukazały się materiały do nauki ponad 20 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, m.in. chińskiego, japońskiego, portugalskiego, norweskiego, arabskiego, niderlandzkiego czy koreańskiego. Dodatkowo w tym roku miały swoją premierę pierwsze kursy w kolorowej szacie graficznej czy długo wyczekiwany język rosyjski. Pracę z kursami świetnie uzupełnią Fiszki i Fiszki PLUS, repetytoria czy testy.

Dla miłośników łamigłówek ukazały się nowe tytuły w serii Kieszonkowce – fantastycznie ilustrowanych gier karcianych do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii czy rozwijania myślenia logicznego.

Nie zabraknie innowacyjnych materiałów do nauki, takich jak kryminały z ćwiczeniami (po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i włosku), angielskie i niemieckie Gamebooki (powieści interaktywne), anglojęzyczne powieści dla młodzieży i dorosłych. Młodzieży polecamy kolorowe Fiszki SCHOOL oraz niezwykłą książkę-grę fabularną ze świetną szatą graficzną, Angielski #MOVE śmiało, z którą przełamią lęk przed mówieniem po angielsku.

Wśród różnorodnych kursów do 32 języków obcych każdy znajdzie coś dla siebie!

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.