Kapitan Nauka zaprasza na stoisko C46 podczas Targów Książki w Krakowie!

Przegląd

Wydawca eukacyjnej serii Kapitan Nauka serdecznie zaprasza na stoisko C46 na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie (26-29.10.2017)

Na tegoroczne targi w Krakowie Kapitan Nauka przygotował piękne, inspirujące nowości dla młodszych i starszych dzieci, które będzie można nabyć z atrakcyjnym rabatem. Premierę będzie miała pierwsza w ofercie Kapitana wielkoformatowa, pięknie ilustrowana książka do nauki angielskich słówek i zabaw obserwacyjnych Na tropie angielskich słówek. To połączenie picturebooka i słownika zachwyci niezwykłymi ilustracjami i wciągnie do zabawy na długie godziny!

Rodzice będą mieli okazję zapoznać się z nową serią Świat malucha w walizeczkach maluchy znajdą książeczki z łatwymi zadaniami i karty obrazkowe, a w premierowych pakietach (Zima oraz Boże Narodzenie) dodatkowo takze dwuelementowe puzzle. Znajdzie się także coś dla przedszkolaków! W nagradzanej serii Loteryjek pojawiły się aż dwie zachwycające nowości dla dzieci od 4. roku życia: Loteryjka Rodzinka oraz Loteryjka Recykling.

W ofercie pojawiło się sporo nowości do nauki angielskiego. Uczniowie pierwszych klas mogą sięgnąć po nowe zestawy z serii Angielski dla dzieci:

Czas wolny, Świat wokół mnie i 100 pierwszych zdań. Ilustrowane karty można wykorzystać do wielu zabaw uczących angielskich słówek, a dzięki płycie z nagraniami dzieci opanują także poprawną wymowę.

Wśród prezentowanej oferty nie zabraknie także kart obrazkowych, materiałów do nauki angielskiego i niemieckiego słownictwa, zagadek, ogromnych Puzzli XXL oraz długich układanek Układam i opowiadam, gier Memory czy rozwijających pakietów 100 zadań, w tym premierowych 100 zadań z bocianem Stefanem i 100 zadań z mewą Ewą dla dzieci w wieku 3-4 lata, w których skład wchodzi książka autorstwa doświadczonych pedagogów, zmywalne karty z zadaniami oraz suchościeralny flamaster.

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy opiekun wybierze produkt idealnie dopasowany do potrzeb swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.