Grupa Wydawnicza Papierowy Księżyc serdecznie zaprasza na stoisko D25 podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

Przegląd

Grupa Wydawnicza Papierowy Księżyc serdecznie zaprasza na stoisko D25 podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26-29 października w Hali Expo Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Najważniejszym organizowanym przez nas wydarzeniem będzie spotkanie z amerykańskim pisarzem Hugh Howeyem, który 28 października o godzinie 14:00 będzie podpisywał książki na naszym stoisku. Przypominamy, że 11 października nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc ukazało się wznowienie bestsellerowej trylogii Silos w odświeżonej szacie graficznej.

spotkanie hugh howey


W trakcie trwania Targów Książki na naszym stoisku będzie można zakupić pierwszą książkę wydawnictwa Planeta – „Novak Djoković. Zwycięzca” oraz niedostępne nigdzie indziej Pakiety Belorskie Olgi Gromyko, a także przedpremierowe egzemplarze powieści „Arsen” Mii Asher oraz „Conviction” Corinne Michaels, które w listopadzie i grudniu zostaną wydane nakładem wydawnictwa Szósty Zmysł.

Na całą naszą ofertę przewidujemy rabat w wysokości 30%.

Zapraszamy!

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.