Intensywna ekspansja MOLE MOLE

Intensywna ekspansja MOLE MOLE

Przegląd

8 nowych księgarni MOLE MOLE w najbliższych dwóch miesiącach!  

Empik zapowiada intensywny rozwój swojego nowego konceptu sklepów – w ciągu najbliższych dwóch miesięcy planuje otwarcie co najmniej 8 kolejnych księgarni. Nowe MOLE MOLE pojawią się w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Gdyni.

Format miał swoją premierę w maju tego roku i obejmuje aktualnie 8 księgarni w całej Polsce. Ostatnią otworzyliśmy 7 września w krakowskiej Galerii Bronowice – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, Prezes Grupy Empik. – MOLE MOLE spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem pasjonatów czytania i dobrej literatury, notujemy dobre wyniki sprzedaży, dlatego zdecydowaliśmy się zintensyfikować rozwój sieci księgarni.

Plany ekspansji tego konceptu są ambitne – Grupa Empik zapowiada otwarcie 8 kolejnych lokalizacji MOLE MOLE w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Nowe księgarnie pojawią się w Krakowie (Galeria Krakowska, Futura Park), w Katowicach (Silesia City Center), we Wrocławiu (CH Wroclavia), w Poznaniu (Avenida), w Gdańsku (Alfa oraz Galeria Bałtycka) a także w Gdyni (CH Batory). Będą to punkty w małym i średnim formacie – o powierzchni od 70 do 250 m2.

MOLE MOLE to małe, kameralne, przytulne a jednocześnie nowoczesne księgarnie z bogatą ofertą tytułów ze wszystkich gatunków. Miłośnicy dobrej literatury mogą w przyjaznej atmosferze zapoznać się z ofertą i skorzystać z porady pracowników – prawdziwych ekspertów książkowych. W każdej lokalizacji MOLE MOLE znajdziemy atrakcyjny wybór tytułów z literatury polskiej i zagranicznej, biografie, reportaże, poradniki oraz szeroki wybór tytułów dla najmłodszych czytelników.

 

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.