Zmiany personalne w Publicat S.A.

Zmiany personalne w Publicat S.A.

Przegląd

Jako zarząd Publicat S.A. pragniemy poinformować, że z dniem 01.09.2017r Pan Marek Stankowski przestaje pełnić funkcję dyrektora sprzedaży.

Marek Stankowski pracował w naszym wydawnictwie nieprzerwanie od 2005 roku. Serdecznie dziękujemy za lata solidnej pracy handlowej i życzymy powodzenia w realizacji planów zawodowych w przyszłości.

Jednocześnie informujemy, że na nowo powstałe stanowisko, dyrektora sprzedaży i marketingu, z dniem 01.09.2017 zostaje powołany Pan Marcin Wolny.

Marcin Wolny (absolwent handlu i marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu design management) – pierwsze lata swojej aktywności zawodowej poświęcił doradztwu strategicznemu realizując kilkadziesiąt projektów dla firm z różnorodnych branż. Z Publicat S.A. związany jest od 2010 roku jako dyrektor marketingu, gdzie odpowiadał za koordynację działań marketingowych całej grupy. Współtworzył kampanie promocyjne czołowych autorów wydawnictwa. Jednocześnie odpowiadał za rozwój od podstaw sprzedaży książek cyfrowych (ebooki i audiobooki) oraz kontakty marketingowo-handlowe z dystrybutorami e-książek.

Powierzenie pionu sprzedaży i marketingu jednemu kierownictwu podyktowane jest aktualnymi wyzwaniami na rynku książki. Nowa struktura organizacyjna ma się przyczynić do lepszego zaspokojenia potrzeb czytelników i naszych partnerów handlowych.

 

Zarząd Publicat S.A.

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.