Uwaga – tajemnicza „Dziura”! – poleca wydawnictwo Psychoskok

Przegląd

Gdy na naszej drodze pojawi się tajemnicza „Dziura”, nikt nie ostrzeże nas przed niebezpieczeństwem. Na szczęście w tę „Dziurę” warto wpaść.

książka w sprzedaży

http://www.psychoskok.pl/produkt/dziura

http://bonito.pl/k-1332537-dziura

https://www.nieprzeczytane.pl/Dziura,product1010069.html

Wiodąc spokojne, przewidywalne życie, nie spodziewamy się nieoczekiwanych zmian. Los może jednak nas zaskoczyć. Jedna chwila, jedno zdarzenie, jeden moment wystarczy, by zmienić wszystko.

Dzięki pasjonując powieści „Dziura” autorstwa Stanisława Kuczkowskiego, zrozumiemy jak wiele może zmienić niespodziewany wypadek. Główny bohater, biznesmen Piotr pewnego dnia wpadnie do tytułowej dziury. Nieprzewidywalne zdarzenie jakie spotka Piotra w zasadzie mogłoby przydarzyć się każdemu z nas, tyle że „Dziura” do której wpadnie Piotr jest niezwykła.

Otwór dosłownie pochłonie zaskoczonego mężczyznę. W jednej chwili Piotr znajdzie się w nieznanej mu przestrzeni, przez co będzie musiał uporać się z szeregiem niedogodności. Opanowanie zadziwiających konsekwencji zdarzenia nie będzie proste, ale przecież jakoś trzeba sobie poradzić.

Z czasem okaże się, że w nowej przestrzeni są ludzie, których warto poznać. Pojawi się także szansa, by stopniowo realizować marzenia i tajemnicza dziewczyna…

Dziura” to spokojna, realistyczna opowieść relacjonowana przez starszego Pana, o imieniu Krzysztof. Uważni czytelnicy odnajdą wspomnienie losów bohaterów romantycznej opowieści „Mijanie czasu”.

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.