Studio Emka poleca nowość „Państwo Macron”

Przegląd

Caroline Derrien, Candice Nedelec

Państwo Macron

Premiera 12 lipca 2017

Państwo Macron” – pierwsza książka opisująca dążenia Emmanuela Macrona do zajęcia fotela prezydenckiego oraz jego niezwykły, budzący kontrowersje związek ze starszą o ponad 20 lat Brigitte Macron. Dziennikarki Caroline Derrien oraz Candice Nedelec odsłaniają kulisy kariery politycznej obecnego prezydenta Francji oraz wspólną drogę Macronów do Pałacu Elizejskiego.

Macronowie wierzą w swoją dobrą gwiazdę. Są fascynujący, podobnie jak dzielące ich dwadzieścia cztery lata, które intrygują. Równie fascynująca jest historia ich miłości, której Brigitte w żadnym momencie nie odczuwała jako wykroczenie i o której zgodziła się teraz mówić tak szczerze, jak nigdy dotychczas.

„Życie polityczne – Macronowie szybko zdali sobie z tego sprawę – żywi się prawdziwymi informacjami upowszechnianymi przez prasę, ale także podstępnymi plotkami i szeptami.”

Aby ujawnić kulisy tego duetu o niespotykanej ambicji, Caroline Derrien i Candice Nedelec odnalazły wszystkich tych, którzy bliżej zetknęli się z nimi. Zdobyły nieznane świadectwa z Amiens, gdzie tych dwoje spotkało się w liceum, aż po ekscytujące relacje z kolacji w Bercy z „całym Paryżem”.

W jaki sposób ta wyjątkowa para oparła się niszczącym wpływom czasu i plotek? Jak udało im się zachować – wbrew wszystkim i wszystkiemu – swój wyjątkowy związek?

Książka stanowi efekt intrygujących dziennikarskich dociekań, których obiektem jest fascynująca para małżeńska w drodze do władzy.

 

196 str., oprawa miękka; format: 135×200 mm; ISBN 978-83-60652-88-0; cena: 34,90 PLN
Więcej
http://studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=605

Wydawnictwo Studio Emka
www.studioemka.com.pl
www.facebook.com/studioemka
wydawnictwo@studioemka.com.pl
tel.: 22 616-00-67, 628-08-38

Kategorie: Literatura
Tagi: Studio Emka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.