Ewa Mukoid Książka dla ciebie, czyli kim jesteś i dokąd zmierzasz

Przegląd

Ewa Mukoid

Książka dla ciebie,

czyli kim jesteś i dokąd zmierzasz

 

ISBN 978-83-8062-109-1

Kim naprawdę jestem? W jakim miejscu się znajduję? Czego pragnę? Co mi sprzyja, co zagraża? Jak mam wybrać właściwą dla siebie drogę? I jak nią potem iść, aby dotrzeć tam, gdzie zamierzam – nie zagubić się, nie zniechęcić, nie poddać?

Książka dla ciebie nie udziela uniwersalnych odpowiedzi na te pytania, lecz pomaga odkryć własne, najlepsze dla pracującej z nią osoby. W tym tkwi jej wyjątkowość. Ta książka nie opisuje, lecz działa wraz z tobą, w miarę jak ją czytasz i wypełniasz rysunkami, opowiadaniami, przemyśleniami itp. Jak mądry towarzysz podróży, który sam pokonał zakręty życia, niczego nie narzuca, lecz wiele umożliwia, inspiruje, ukazuje nowe perspektywy. Niesie radość.

Ewa Mukoid – filozof, doktor nauk humanistycznych, mentor i coach. Praktykuje coaching jako filozofię sensownego życia i sztukę szczęścia. Członek International Coach Federation (i jej dyrektor ds. edukacji i akredytacji), European Mentoring & Coaching Council i Polskiej Izby Coachingu. Założycielka i dyrektor Instytutu Komunikacji i Rozwoju MUKOID. Autorka książek: Filozofia zła. Nabert, Marcel, Ricouer, Wodnik. Adagio, Folia Melancholia, Najdziwniejsza przyjaciółka oraz podręczników dla studentów coachingu.

BookBook kawiarnia Literacka oraz Dom Wydawniczy REBIS
zapraszają na spotkanie pt. „Kim jesteś i dokąd zmierzasz?

z Ewą Mukoid autorką Książki dla ciebie, które odbędzie się w dniu 15 marca 2017,
o godzinie 18.00
w BookBook Kawiarni Literackiej w Krakowie,
przy ulicy Krakowskiej 41

 

Kategorie: Literatura, Wydarzenia
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.