Anna Opala dyrektorem handlowym Merlin Group

Anna Opala dyrektorem handlowym Merlin Group

Przegląd

Anna Opala ma wieloletnie doświadczenie na międzynarodowym rynku e-commerce. Swoją karierę rozpoczęła w jednej ze spółek Grupy Naspers w Niemczech, a ostatnie dwa lata zajmowała stanowisko Head of Goods (dyrektor produktu) w Groupon Polska. Dla polskiego rynku odpowiadała za planowanie, budowanie oraz realizację strategii zakupowo-sprzedażowej między innymi dla takich kategorii jak książki i filmy, zdrowie i uroda, elektronika, dziecko oraz dom i ogród. Była również odpowiedzialna za współtworzenie strategii produktowej dla krajów EMEA (UK,DE,FR,IT,ES i kraje Beneluxu).

W Merlin Group Anna Opala będzie odpowiadać za rozwijanie kompleksowej strategii handlowej dla sklepów Merlin.pl i CDP.pl w Polsce oraz strategii ekspansji zagranicznej projektów rozwijanych pod marką Topmall.

Jako dyrektor handlowy przejmie także odpowiedzialność za rozwój obecnych i wprowadzenie nowych kategorii produktowych, w szczególności artykułów dla dzieci, produktów z kategorii dom i ogród oraz kosmetyków i perfum.

czytamy na portalu pulshr.pl

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.