Książki Marty W. Staniszewskiej – doskonały prezent na walentynki

Przegląd

książki dostępne na bonito

http://bonito.pl/autor/marta+w+staniszewska/0

Marta W. Staniszewska – autorka książek z pikantnym opisem doznań erotycznych i dużą wyobraźnią miłosnych uniesień.

Zadebiutowała w 2014 roku romansem erotycznym pod tytułem „Nigdy cię nie zapomniałam”. Powieść została gorąco przyjęta przez czytelniczki. Pracę nad drugą częścią „Nigdy nie pozwolę ci odejść” udało się zakończyć w kilka kolejnych miesięcy i dziś możemy cieszyć czytelniczą pasję kontynuacją historii namiętnych kochanków. W 2016 roku obie części książki zostały wydane w formie papierowej. Autorka nie poprzestała na pisaniu, bowiem światło dzienne ujrzała już trzecia powieść autorki „I obiecuję ci miłość” przedstawiająca pikantne losy całkiem nowych bohaterów.

Autorka pisze szczególnie dla kobiet.

Podczas rozmowy z czytelnikami, Marta W. Staniszewska wyznaje:

Kobiety pochłaniają każdą scenę z biciem serca. Biorą to, co daje im autor, później chwilę pocierpią nad światem: że nie taki, jak w książce lub filmie, ale szybko wracają do normalności. To nie jest tak, że ja piszę o tym, o czym marzę, choć oczywiście po części przeżywam życie moich bohaterów. To bardziej jest tak, że piszę o tym, o czym marzy większość, i staram się im dać odrobinę radości z czasu z książką.”

Książki Marty W. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem na walentynki dla kobiet, które uwielbiają romanse, pełne skrajnych emocji, o prozie życia i sile miłości, w których nie brak pikanterii. W tych książkach drzemie moc

Poznaj wszystkie książki autorki

http://www.psychoskok.pl/autorzy/marta-w-staniszewska

Poznaj autorkę i jej twórczość

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/poznaj-autora-tworczosc-marta-staniszewska

Polub stronę autorki na FB

https://www.facebook.com/martawstaniszewska

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.