Kolejna część bestsellerowej Szeptuchy Katarzyny Bereniki Miszczuk

Przegląd

NOC KUPAŁY
Tom 2. Seria Kwiat Paproci
Katarzyna Berenika Miszczuk

noc-kupaly 

Potężna dawka humoru
Moc słowiańskich wierzeń
Romans, jakiego jeszcze nie było!

Daj się oczarować miłosnej magii Nocy Kupały!

Zazdrość, zdrada i kwiat paproci. Czy młoda szeptucha ocali miłość do Mieszka?

Zbliżają się obchody Nocy Kupały. Niedługo wypełni się przeznaczenie Gosi, a tymczasem w związek jej i Mieszka wkrada się zazdrość. Wszystko przez Ote, dawną miłość mężczyzny. Nic ich nie łączy od bagatela! blisko tysiąca lat, ale okazuje się, że mimo upływu czasu uczucie Ote nie osłabło. Kobieta nie cofnie się przed niczym, by zemścić się na Gosi

Gosława popada w rozpacz. Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Niestety, sprawy komplikują się coraz mocniej, gdyż dawna miłość okazuje się wcale nie tak martwa, jak na początku przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba, że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć, między kochanków wkradnie się zazdrość.
Niestety tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały, podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia, Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci, ale przecież nie niemądrzy. A przynajmniej tak się im wydaje.

W przygotowaniu: trzecia i czwarta część. Premiera części trzeciej pt. Żerca w roku 2017.

Kategorie: Literatura
Tagi: Grupa Foksal, WAB

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.