ArtTravel od dzisiaj zaprasza do swojej księgarni w Krakowie

Przegląd

Specjalistyczna internetowa księgarnia turystyczna działająca pod adresem www.arttravel.pl otwiera nową – po Łodzi i Warszawie – księgarnię stacjonarną

Nowa księgarnia ArtTravel rozpoczyna działalność dzisiaj, 18 kwietnia 2016 r. w Krakowie, w dzielnicy Podgórze przy ul. Bonarka 19, niedaleko jednego z najczęściej odwiedzanych centrów handlowych miasta.ArtTravel-globus5

Księgarnia ArtTravel specjalizuje się w sprzedaży publikacji turystycznych, takich jak przewodniki, rozmówki, poradniki, albumy, mapy i atlasy samochodowe i turystyczne, plany miast czy literatura podróżnicza i reporterska. Ma w ofercie ponad 5000 tytułów wszystkich znaczących marek, jak np. Lonely Planet, Rough Guides, Baedeker, Michelin, Dorling Kindersley, National Geographic, Pascal, Bezdroża, Expressmap, Compass, ITMB Marco Polo, Ferytag&Berndt, Nelles i Stiefel. Dysponuje również przewodnikami, mapami i książkami niedostępnymi w dużych sieciach księgarskich, a poszukiwanymi przez turystów i pasjonatów.

ArtTravel-globus2Wielkim atutem księgarni ArtTravel jest jednak nie tylko szeroki wybór, ale i wykwalifikowany personel z doświadczeniem turystycznym i wiedzą na temat oferty, który potrafi doradzić i zaproponować produkt dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych klienta planującego wakacyjnych wypad z biurem podróży czy włóczęgę po świecie z plecakiem.

 

W ArtTravel można także kupić mapy ścienne, globusy i globobary renomowanych producentów, jak choćby Nova Rico, Zoffoli, National Geographic, Tecnodidattica, Zachem, odznaczające się niezwykłymi walorami estetycznymi i poznawczymi w cenach od kilkudziesięciu złotych do kilku tysięcy. Są tutaj modele służące do szkolnej edukacji, ale też designerskie o różnej wielkości i przeznaczeniu, wykonane ze stali chromowanej, aluminium, pleksiglasu lub szlachetnego drewna, w niczym nie przypominające globusów zapamiętanych ze szkoły sprzed lat.

Dzieci w ArtTravel są mile widziane.ArtTravel-globus3 Znajdą tu nie tylko podświetlane globusy służące do nauki i jako lampki nocne, ale też kolorowe mapy ścienne i puzzle z rysunkami znanych budowli świata, zwierzętami, pomnikami przyrody i wydarzeniami historycznymi, jak też książki o tematyce geograficznej, przyrodniczej i podróżniczej.

W krakowskiej księgarni można również odebrać zamówienia z internetowego sklepu www.arttravel.pl, nie płacąc za dostawę. Księgarnia ArtTravel przy ul. Bonarka 19 w Krakowie zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.

O ArtTravel

Księgarnia internetowa www.arttravel.pl oraz księgarnie stacjonarne w Krakowie, ul. Bonarki 19, w Warszawie,
ul. Jana Pawła II 43 a, w Łodzi, ul. Gdańska 145 oraz punkt odbioru zamówień w Gdańsku, ul. Walcznych 5. Ma
w ofercie produkty wszystkich znaczących wydawców i producentów przewodników, map, atlasów, globusów, globobarów, map ściennych. Prowadzi sprzedaż detaliczną oraz zaopatruje sklepy on-line, księgarnie, hurtownie, biura podróży. Atutem ArtTravel jest nie tylko szerokość i dostępność oferty, atrakcyjne ceny i wygodna dostawa, ale przede wszystkich wiedza na temat literatury i rynku turystycznego.

 

krakow_ArtTravel

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.