Storytel startuje w Polsce

Przegląd

Szwedzki serwis Storytel, do tej pory obecny na rynkach szwedzkim, norweskim, duńskim i holenderskim, teraz rozszerzył swoją ofertę także o Polskę. Dostęp do biblioteki kosztuje miesięcznie 29,90 złotych. – Co miesiąc w ofercie będzie się pojawiać około dziesięciu nowych tytułów po polsku – obiecuje w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska.
storytel-smartfony655

Storytel opiera się na odbiorze audiobooków w technologii streamingu. W ramach miesięcznej subskrypcji, która w Polsce wynosi 29,90 zł użytkownik otrzymuje dostęp do biblioteki audiobooków, których może słuchać bez żadnych ograniczeń.

Obecnie w ofercie polskiego Storytel znajduje się 600 tytułów po polsku oraz 16 tys. audiobooków i 4 tys. ebooków angielskich. Książek można słuchać na tablecie lub smartfonie. Serwis obsługuje systemy operacyjne iOS, Android i Windows. Słuchanie audiobooków odbywa się online z opcją zapisania do 5. książek w trybie offline, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z aplikacji również bez dostępu do sieci. Do dyspozycji są też dodatkowe funkcje, takie jak zmiana szybkości odtwarzania, funkcja sleep umożliwiająca automatyczne wyłączenie się aplikacji po jednym lub kilka kwadransach, możliwość dodawania własnych zakładek i notatek oraz, jeżeli książka jest dostępna również jako ebook – swobodne przełączanie się pomiędzy słuchaniem i czytaniem.

 

za: wirtualnemedia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.