Poznaj najskrytsze myśli dziewczyny walczącej o swoje życie

Przegląd

Poznaj najskrytsze myśli dziewczyny walczącej o swoje życie

Pojawiła się dobra wiadomość dla miłośników książek o ludzkiej psychice. Nowa pozycja na rynku, książka Anki Mrówczyńskiej „Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk” będzie ciekawym egzemplarzem do naszej domowej biblioteczki.

Młody bóg z pętlą na szyi

Miała dwadzieścia siedem lat, cierpiała z powodu depresji. Zaburzenia osobowości borderline przeszkadzały jej w normalnym życiu. Postanowiła poszukać pomocy specjalisty.

Pełna nadziei zaczęła poszukiwania psychiatry oraz psychoterapeuty. Ciężko przeżyła zderzenie z polską rzeczywistością. Kolejka do psychiatry – minimum trzy miesiące. Terapia indywidualna? Rok.

Nie mogła tyle czekać. Znalazła wsparcie w psycholog z Centrum Interwencji Kryzysowej.

Z obawą zaczęła terapię grupową na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic, na którą udało jej się dostać. Była zbyt słaba, by znieść nagromadzenie emocji podczas sesji. Zaistniało realne ryzyko, że popełni samobójstwo. Została więc przeniesiona na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego.

Ta pięciusetstronicowa książka to niezwykle bogaty materiał o skomplikowaniu ludzkiej psychiki, szczególnie tej zaburzonej.

Mrówczyńska sama siebie określa mianem ekshibicjonistki emocjonalnej, dzięki czemu możemy z dużą dokładnością prześledzić jej schematy myślowe oraz życie wewnętrzne.

Poznaj najskrytsze sekrety zdradzane przez autorkę. Dowiedz się o sposobie myślenia i interpretowania rzeczywistości przez osobę cierpiącą na pograniczne zaburzenie osobowości. Odkryj motywacje i lęki tej nieznanej, młodej artystki.

Interesujesz się psychologią? Ta książka zdecydowanie jest dla ciebie!

Tytuł: Młody Bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk

Autor: Anka Mrówczyńska

Data publikacji 12 październik 2015

Język polski

Ilość stron 482

Wydawca Psychoskok

ISBN 978-83-7900-460-7

Forma: ebook

Ebook dostępny w księgarni ebooki123

http://www.ebooki123.pl/mlody-bog-z-petla-na-szyi-psychiatryk_p476

Cała oferta Psychoskok druk

http://bonito.pl/wydawnictwo/psychoskok/0

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.