Czytelniczy maraton z 19. Międzynarodowymi Targami Książki w Krakowie

Przegląd

czytelniczy maraton targi w krakowie

Biegiem po książki
Wyjątkowy maraton czytelniczy zostanie zorganizowany w Krakowie w dniach 22-25 października. Udział w zawodach potwierdziło blisko 700 uczestników z Polski i zagranicy. Dystans wyścigu będzie liczony nie w kilometrach, a w książkach. Zawodnicy staną na starcie zaopatrzeni w nowości książkowe, e-booki, audiobooki i akcesoria czytelnicze. Doszły nas słuchy, że wszyscy uczestnicy rozpoczęli już treningi przed październikowym biegiem. Prawa, lewa, prawa, lewa i tak do przodu!

>>> więcej

Kulturalny doping
Wraz z zawodnikami na starcie stanie ponad 600 pisarzy, poetów, aktorów, dziennikarzy, ludzi świata filmu, sportu, muzyki i polityki oraz osobistości świata kultury. Dzięki ich wsparciu maraton będzie nie tylko ciekawszy, ale i łatwiejszy. Zaproszeni goście będą wspierać uczestników maratonu słowem i piórem na stoiskach, w salach seminaryjnych oraz w Saloniku Literackim. Trasę biegu będą wyznaczać spotkania dla branży wydawniczo-księgarskiej, atrakcje dla dzieci oraz dyskusje o książkach.

>>> więcej

I Ty możesz zostać maratończykiem
A czy Ty jesteś gotowy na start? Zastanawiasz się, czy dasz radę przebiec maratoński dystans? Nie wiesz, jak zacząć? Spieszymy Ci z pomocą. Oto nasz „miniporadnik czytelniczego maratończyka”: po pierwsze, zachowaj spokój, po drugie czytaj (im więcej czytasz, tym lepszymi maratończykiem jesteś), po trzecie kup bilet, by zagwarantować sobie miejsce na starcie, po czwarte, zapamiętaj, że „czytanie czyni zuchwałym”, po piąte pobierz targową aplikację, po szóste… weź wygodne buty.

>>> więcej

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.