Cztery nowe księgarnie Matras

Cztery nowe księgarnie Matras

Przegląd

16 września została otwarta księgarnia Matras w CH Wola Park. Druga nowa warszawska księgarnia Matras w Atrium Promenada przy Ostrobramskiej działa już od 8 września. 29 sierpnia nowa księgarnia Matras została także otwarta w Płocku, w Galerii Wisła, a na 25-go września zaplanowano otwarcie księgarni Matras w Łodzi, w CH Sukcesja.

Księgarnie Matras w Warszawie, w Wola Parku i Atrium Promenada to przestrzeń kolejno 227 m2 oraz  190 m2. Klienci mogą wybierać wśród działów od literatury faktu, poprzez literaturę historyczną, beletrystykę, poradniki, aż po książki dla dzieci i artykuły papiernicze. W księgarniach znajdują się także muzyka i filmy. Jest też punkt Info z dostępem do księgarni internetowej matras.pl. Jeśli klienci nie znajdą interesującej ich pozycji, będą mogli od razu zamówić je przez stronę i odebrać przy następnej wizycie w Matrasie. W obu nowych warszawskich księgarniach zadbano także o najmłodszych. Specjalnie dla nich zostały wydzielone kąciki, gdzie mogą bezpiecznie się bawić.

Księgarnia w Łodzi w CH Sukcesja ma powierzchnię 480 m2, część z niej zajmuje kawiarnia, w której klienci mogą spokojnie obejrzeć i w wybrać interesujące ich książki, zrelaksować się i odpocząć. Otwarta 29 sierpnia Księgarnia Matras w Galerii Wisła w Płocku ma powierzchnię 190 m2.
Z okazji otwarcia wszystkie księgarnie przygotowały lub planują atrakcyjne propozycje klienci będą mogli skorzystać z promocji: 20% na książki, gry, zabawki i artykuły papiernicze oraz 15% na film i muzykę.

Do końca roku Matras planuje jeszcze otwarcie co najmniej 5 księgarni.

źródło: Matras

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.