Obierz najlepszy kurs… na videopoint.pl

Przegląd

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w edukacji informatycznej, Grupa Helion uruchomiła videopoint.pl, serwis, który uzupełni dotychczasową ofertę wydawnictwa o kursy wideo – nowoczesną i coraz bardziej popularną formę nauki.

www_videopoint

Kursy online są odpowiedzią na oczekiwania współczesnych użytkowników internetu, którzy poszukują szybkich i skutecznych sposobów na zdobycie nowych kwalifikacji i umiejętności, ale nie chcą być ograniczani terminami i koniecznością dojazdu na szkolenia stacjonarne. Takie kursy pozwalają dostosować naukę do indywidualnych potrzeb konkretnego ucznia, a dzięki połączeniu komentarza eksperta z obrazem na ekranie komputera, nawet skomplikowane zagadnienia tłumaczone są w prosty i zrozumiały sposób.

Videopoint.pl to kolejny etap, uzupełnienie oferty edukacyjnej Grupy Helion. Razem z książkami i ebookami, kursy wideo stanowią pakiet pozwalający kompleksowo zdobywać praktyczna i teoretyczną wiedzę z konkretnej dziedziny.

videopoint 10 powodów grafika

Obecna propozycja serwisu to głównie szkolenia dotyczące programów komputerowych i języków programowania, ale to jedynie punkt wyjścia.  videopoint.pl to platforma skupiająca wokół siebie ludzi pragnących rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności z różnych dziedzin.

 

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.