PocketBook Touch Lux 2

Przegląd

pocketbook czytnikPodczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations w Rzeszowie,  PocketBook zostały zaprezentowane specjalistom PR. W ogłoszonym konkursie na hasło promujące wirtualne biuro prasowe, nagrodą był czytnik PocketBook Touch Lux 2.

W Kongresie wzięło udział blisko 300 uczestników – praktyków biznesu i naukowców. W tym roku tematem przewodnim były relacje z mediami, dlatego też wśród zaproszonych gości byli również dziennikarze.

Podczas dwóch dni Kongresu stanowisko z prezentowanym czytnikiem odwiedzało wiele osób.
Czytniki e-booków, takie jak PocketBook Touch Lux 2, są rozwiązaniami niezwykle poręcznymi”, opowiada Grzegorz Teter, prezes Pressium. „Specjaliści ds. public relations mogą z nich korzystać w wielu momentach – czy to w czasie podróży, czytając ulubione książki, czy też posługując się nimi w sytuacjach zawodowych”. Prezentowane na Kongresie urządzenie sprawdzi się w każdej sytuacji. Przednie podświetlenie pozwoli wertować strony niezależnie od oświetlenia, a wydajna bateria wystarczy na wiele godzin lektury.

PocketBook jest jednym z trzech czołowych producentów czytników z ekranami E Ink.
Ma szeroką ofertę urządzeń dostosowanych do specyficznych wymagań poszczególnych rynków. Producent ten umożliwia swoim partnerom zamówienie produktów z indywidualnie przygotowanym oprogramowaniem, opakowaniem, a nawet obudową czytników.

Kategorie: nowe technologie

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.