Tomasz Sekielski – wydawcą książek

Przegląd

W marcu br. nakładem wydawnictwa Od Deski Do Deski, którego współwłaścicielem jest Tomasz Sekielski, w sprzedaży pojawi się premierowa powieść „Preparator”

Od deski do deski jest wydawnictwem o profilu non-fiction. Większościowym udziałowcem wydawnictwa jest Kombinat Medialny, czyli firma, odpowiadająca m.in. za produkcję programu „Po prostu” dla TVP1, w której to Tomasz Sekielski posiada większość udziałów. Sam pełni w wydawnictwie funkcję dyrektora oficyny.

Na razie w Od deski do deski pracuje kilka osób, ale dziennikarz podkreśla, że nie planuje ogromnego rozrostu zatrudnienia. – Są to osoby, które znam i do których mam pełne zaufanie. Powiem więcej. Mam nadzieję, że wydawnictwo z jego nieuniknionym rozwojem nie zapadnie na chorobę zwaną przerostem zatrudnienia, gdzie rozmywa się odpowiedzialność, gdzie nikt nie wie, za co odpowiada. Mówiąc obrazowo: mamy być zwartą, nieliczną i elastyczną grupą szybkiego reagowania – wyjaśnia Tomasz Sekielski.Na początek zaplanowano wydanie dwóch serii wydawniczych. Pierwszy cykl „Na fAktach” to powieści dokumentalne, w których czołowi polscy prozaicy napisali powieści, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami i głośnymi zbrodniami ostatnich dekad. (wirtualnemedia)

(zdjęcie pochodzi z telemagazyn.pl)

Kategorie: Rynek Polski

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.