Nowy PocketBook InkPad – czytnik jak książka

Nowy PocketBook InkPad – czytnik jak książka

Przegląd

Ponad 30% osób zapytanych przez firmę PocketBook zadeklarowało, iż chętniej sięgają po nowoczesne rozwiązanie, ale tradycyjna książka cieszy się lojalnością co siódmego respondenta. Jedną z zalet przemawiających na korzyść papierowych książek jest wygodny format stron. Jednak ze względu na swoją wagę część książek jest mało komfortowymi towarzyszami podróży.

pocketbook ink pad

zdjęcie pochodzi z www.chip.pl

Urządzenie PocketBook Ink Pad ma wymiary 195,5х162,8х7,3 mm i waży zaledwie 350 g – to tyle, co średniej wielkości papierowa książka. Jednak w jego wnętrzu zmieści się  nawet 2000 e-booków. Dodatkowe wyposażenie w postaci przedniego podświetlenia, możliwości dodawania notatek, czy korzystania z preinstalowanych słowników stanowią kolejne zalety tego rozwiązania.
Wyświetlany obraz ma rozmiar 162,4 x 121,8 mm i mieści około 220 słów na stronie w wygodnym rozmiarze 40 punktów. Czytnik ma najwyższą w swojej klasie rozdzielczość 1600 x 1200 i 250 dpi. Parametry te pozwalają płynnie zmieniać wielkość wyświetlanego obrazu czy tekstu z zachowaniem oryginalnej ostrości. Cena urządzenia to 829 zł.

(więcej czytaj chip.pl)

Kategorie: nowe technologie

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.