Instytut Książki zaprasza na warsztaty poświęcone prawidłowemu przygotowaniu wniosku oraz rozliczeniu zadania w ramach programu „Partnerstwo Publiczno-Społeczne”

Instytut Książki zaprasza na warsztaty  poświęcone prawidłowemu przygotowaniu wniosku oraz rozliczeniu zadania w ramach programu „Partnerstwo Publiczno-Społeczne”

Przegląd

Zapraszamy na warsztaty poświęcone prawidłowemu przygotowaniu wniosku oraz rozliczeniu zadania w ramach programu „Partnerstwo Publiczno-Społeczne”.

Warsztaty poprowadzi Ryszard Skrzypczak, zastępca dyrektora Instytutu Książki. Odbędą się one 29 października (środa) w godz. 13.00-15.00 w Oddziale Warszawskim Instytutu Książki, pl. Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki, VII piętro, s. 708 (sala konferencyjna).

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do dnia 24 października (piątek) do godz. 17.00 na adres: warszawa@instytutksiazki.pl. Serdecznie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!

Priorytet Partnerstwo publiczno-społeczne jest częścią Programu Ministra „Promocja literatury i czytelnictwa”. Jest realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020.

O dofinansowanie w programie mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, które we współpracy z bibliotekami publicznymi przygotują i zrealizują kompleksowe projekty kulturalne, mające na celu wzmocnienie społecznej funkcji bibliotek i integracji środowisk lokalnych.

Szczegółowe informacje o programie oraz niezbędne formularze dostępne są na stronie Ministerstwa.

Kategorie: Instytucje, Szkolenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.