„Metafory i analogie w szkoleniach” najlepszą książką dla trenera 2013 roku

„Metafory i analogie w szkoleniach” najlepszą książką dla trenera 2013 roku
„Metafory i analogie w szkoleniach” najlepszą książką dla trenera 2013 roku!

Kapituła Nagrody doceniła zeszłoroczną nowość Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego autorstwa Pawła Fortuny i Mirosława Urbana.

Z radością informujemy, że książka METAFORY I ANALOGIE W SZKOLENIACH została wyróżniona tytułem Książka dla Trenera ‘2013. Serdecznie dziękujemy Kapitule Nagrody i Polskiemu Towarzystwu Trenerów Biznesu za to wyróżnienie oraz gratulujemy naszym wybitnym Autorom!

Paweł Fortuna i Mirosław Urban, czerpiąc z osiągnięć współczesnej psychologii i własnych doświadczeń, przekonują, że metafory i analogie mogą się stać narzędziami, które zwiększą skuteczność każdego trenera. Wyjaśniają, jak je dobierać, i opisują oparte na nich klasyczne i niestandardowe metody szkoleniowe. Tłumaczą, w jaki sposób metafory i analogie mogą wspomóc osiąganie celów szkolenia oraz wesprzeć trenerów w zakresie kształtowania postaw uczestników, przełamywania ich oporu, wyjaśniania zagadnień, rozwiązywania problemów czy transferu wiedzy i umiejętności. Odwołują się przy tym do wielu praktycznych przykładów.
Więcej informacji o książce i jej Autorach na stronie: http://www.gwp.pl/12689,metafory-i-analogie-w-szkoleniach.html

 

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.