Nowy tytuł Wydawnictwa Forum: "Transport i Spedycja"

Nowy tytuł Wydawnictwa Forum: "Transport i Spedycja"
Wiodąca rola Wydawnictwa FORUM na rynku czasopism o tematyce logistycznej

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o. z Poznania jest polską filią międzynarodowego holdingu Forum Media Group. Dostarcza swoim klientom aktualnych informacji o zmianach zachodzących w życiu gospodarczym, przepisach prawa, obowiązkach przedsiębiorstw i administracji publicznej. Firma organizuje szkolenia i seminaria, wydaje poradniki wymiennokartkowe, publikacje książkowe oraz czasopisma, a także oferuje oprogramowanie komputerowe. W roku 2004 wydawnictwo zostało uhonorowane godłem programu „Firma Przyjazna Klientowi” oraz tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. W latach 2003 i 2005 zostało ono umieszczone w rankingu Gazela Biznesu, do którego zaliczane są najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce.

 
FORUM Sp. z o.o. jest wydawcą fachowych magazynów z branży logistycznej. Pierwszy z nich, „Nowoczesny Magazyn”, to dwumiesięcznik poświęcony systemom i technikom składowania oraz magazynowania. Przeznaczony jest dla osób zarządzających gospodarką magazynową w przedsiębiorstwach, centrach handlowych i magazynowych oraz centrach dystrybucyjnych. Drugie czasopismo, „Logistyka a Jakość”, prezentuje najnowsze oferty rynku usług logistycznych oraz wiedzę z dziedziny zarządzania jakością. Grupą docelową są menedżerowie logistyki i dyrektorzy zarządzający w przedsiębiorstwach. W czerwcu 2006 roku wydawnictwo wprowadzi na rynek nowy tytuł „Transport i Spedycja”, dwumiesięcznik o charakterze informacyjnym, skierowany do zarządzających transportem i spedycją oraz do osób odpowiedzialnych za zakupy inwestycyjne w firmach transportowych.
 
Na przełomie kwietnia i maja tego roku Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o. zakupiło prawa  do organizacji imprezy „Sztaplar Show”, towarzyszącej od 6 lat Salonowi Techniki Pakowania i Logistyki Taropak – największej w kraju wystawie branży logistycznej, organizowanej we wrześniu przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 
„Sztaplar Show” to jedyne w Polsce mistrzostwa operatorów wózków widłowych, umożliwiające ich producentom atrakcyjny sposób promocji swoich produktów. W zaimprowizowanym magazynie o powierzchni 1000 m2 zwiedzający mogą obejrzeć pracę wózków oraz ocenić ich funkcjonalność. W ostatniej, szóstej już edycji tej imprezy, wystąpiła rekordowa liczba 16 operatorów jeżdżących na 30 wózkach widłowych, zgłoszonych do konkursu przez kluczowych producentów i dostawców tych urządzeń na polskim rynku. Przez dwa dni pokazu walczyli oni o puchar i tytuł „Mistrza Sztaplar Show” w trzech kategoriach udźwigu: do 1,5; 2,5 i powyżej 2,5 tony.
 
Rozszerzając paletę swoich produktów i inwestycji Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o. podkreśla tym samym pozycję lidera na krajowym rynku czasopism specjalistycznych dla branży logistycznej.
 
Więcej informacji o wydawnictwie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.e-forum.pl
 
Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.