Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając), czyli akcja, humor i seksowni (wiecznie) młodzi faceci

Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając), czyli akcja, humor i seksowni (wiecznie) młodzi faceci
Kerrelyn Sparks

 

Jak uwieść wampira (specjalnie się nie starając)
 
Rozpoczęta Jak poślubić wampira milionera bestsellerowa seria tłumaczona na 13 języków

Różnica wieku? Głupie kilka tysięcy lat to żadna przeszkoda dla prawdziwej miłości…

Zoltan, przywódca klanu wampirów, usiłuje się dowiedzieć, jak zginął jego ojciec. Odpowiedzi szuka od dość dawna… w zasadzie od ośmiuset lat. I nie zamierza zrezygnować z poszukiwań, nawet gdy zostaje zaatakowany przez kobietę o oszałamiająco niebieskich oczach i szokująco silnym prawym sierpowym!
 
Neona również prowadzi poszukiwania. Szuka partnera, bo… musi mieć dziecko. Jej zdaniem przystojny Zoltan całkiem nieźle mógłby sprawdzić się w tej roli. W końcu mężczyźni potrzebni są tylko do jednego. Szybko jednak przekonuje się, że Zoltan posiada o wiele więcej zalet niż tylko biegłość w sferze seksu. Kłopot w tym, że Neona ukrywa przed Zoltanem pewien sekret, który gdyby wyszedł na jaw, mógłby wstrząsnąć podstawami świata wampirów…

Kerrelyn Sparks to autorka bestsellerowej, rozpoczętej Jak poślubić wampira milionera serii z nieziemsko gorącymi (choć zimnokrwistymi) i cudownie romantycznymi bohaterami, która od 2005 roku zachwyca i rozśmiesza miliony czytelniczek w Ameryce, Europie, Chinach i Japonii. Jest tłumaczona na 13 języków i ma już 15 tomów. Wszystkie wchodzą na topki list bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”.

 
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.