Romantyczna powieść fantasy z tajemnicą w tle

Romantyczna powieść fantasy z tajemnicą w tle
Romantyczna powieść fantasy z tajemnicą w tle!

 

Agnieszka Grzelak, Herbata szczęścia, tom I serii Blask Corredo

Tajemnica z przeszłości, nietypowe zlecenie i wielka miłość. To wszystko spada na Szklarkę w przeciągu jednej chwili. Jak namalować coś, co podobno nie istnieje, a przynajmniej nikt tego nigdy nie widział? Czy Szklarka odkryje tajemnicę swojej przeszłości? Czy spotka jeszcze hrabiego Seduna, o którym nie może zapomnieć? Czy powrót na Wyspę Sierot pomoże jej rozwiązać zagadkę i czy znajdzie dość sił, żeby powstrzymać groźne instruktorki?

Herbata szczęścia to magiczna opowieść pełna przygód, piękna i gorących uczuć, stworzona specjalnie dla tych, którzy nie boją się marzyć.

W przygotowaniu drugi tom serii Blask Corredo: Córka Szklarki.

Agnieszka Grzelak – Agnieszka Grzelak jest autorką szeregu powieści z gatunku fantasy. W swojej ostatniej książce „Gobelin z zamkiem w tle” zabrała młodych czytelników w pełną tajemnic i niespodzianek podróż. Napisała również i zilustrowała nietypowy przewodnik po Francji „Mój francuski patchwork”. Serca młodych matek podbiła książką „Matecznik”. Pasjonuje się malarstwem i stale rozwija swoje umiejętności artystyczne. Jej ulubioną techniką jest akwarela. Więcej informacji o autorce i przykłady jej twórczości można znaleźć na blogu: www.agnieszkagrzelakart.blogspot.com„. 
 

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.