"Tydzień na uwiedzenie" – bestseller „New York Timesa” w serii AMBERA Romans Historyczny

"Tydzień na uwiedzenie" – bestseller „New York Timesa” w serii AMBERA Romans Historyczny
Tessa Dare
Tydzień na uwiedzenie

Po Nocy uległości tom 2 zmysłowej, błyskotliwej bestsellerowej serii o nadmorskiej miejscowości, gdzie chronią się damy, które nie chcą mieć do czynienia z mężczyznami…

Nie wszystkie młode damy myślą o balach, flirtach i zdobyciu męża. Minervę Highwood pochłania… dość osobliwa dziedzina nauki. Tę pasję przewyższa tylko miłość do siostry. Dlatego Minerva porzuca swe badania prowadzone w zaciszu Spindle Cove i w porywie emocji udaje się do wicehrabiego Payne. Jej siostrę ma połączyć z nim wkrótce zaaranżowane małżeństwo, a Payne słynie z miłosnych podbojów…
Minerva proponuje mu układ. On się nie oświadczy. W zamian otrzyma coś, na czym mu bardzo zależy. Pod jednym wszakże tajemniczym warunkiem: będzie towarzyszyć Minervie w jej naukowej wyprawie do Edynburga.
Rozpoczyna się niebezpieczna podróż, gdzie czyhają zasadzki nie tylko bandytów…

TESSA DARE dołączyła w ostatnich latach do grona najsłynniejszych autorek romansu historycznego. Jej pełne wdzięku i humoru, inteligentne, seksowne powieści dla nowoczesnych kobiet podbijają serca czytelniczek w 11 krajach. W USA wchodzą na listy bestsellerów. Są laureatkami najbardziej prestiżowych nagród gatunku: RITA Award i Nagrody Czytelniczek Czasopisma „Romantic Times”.
Noc uległości została uhonorowana nagrodą RITA 2012 dla najlepszej powieści roku.
Tydzień na uwiedzenie to bestseller “New York Timesa” i jeden z najlepszych romansów historycznych 2012 według „Publishers Weekly” i „Library Journal”. Czytelniczki największego portalu gatunku All About Romance umieściły powieść wśród 100 najlepszych romansów wszech czasów.

Tessa Dare to gwiazda romansu historycznego wypełnionego miłością i pożądaniem.
„Booklist”

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.