Graham Masterton – KOSTNICA w zupełnie nowej szacie graficznej

Graham Masterton – KOSTNICA w zupełnie nowej szacie graficznej
Już od jutro można zacząć szukać w księgarniach Kostnicy Grahama Mastertona. To już szóste wznowienie tej powieści w REBISIE. Tym razem w zupełnie nowej szacie graficznej.

 

Któregoś dnia do wydziału sanitarno-epidemiologicznego w San Francisco przychodzi pewien staruszek i skarży się, że jego dom… oddycha. Wkrótce do szpitala trafia młody mężczyzna, który oddycha w ten sam dziwny sposób, i jeszcze inny mężczyzna, który został nieludzko okaleczony.

Jane Torresino, dziewczyna pracująca w księgarni, nabiera przekonania, że wszystkie te dramatyczne wydarzenia mają związek z pewną indiańską legendą. Akcja nabiera tempa, gdy do San Francisco przyjeżdża indiański szaman i podejmuje wyzwanie demonów.

Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach „Mayfair” i „Penthouse”. W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review.

Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery, powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.

Dom Wydawniczy REBIS opublikował ostatnio m.in. jego horrory: Bazyliszek, Noc gargulców, Czerwony Hotel oraz Panika. Wkrótce wznowienie Dziedzictwa.

 

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.