„Czternaście dni Honoraty”: nowość wydawnictwa LIRA

Przegląd

Premiera komedii kryminalnej autorstwa Elżbiety Wojnarowskiej

 

W tym tygodniu swoją premierę ma komedia kryminalna Elżbiety Wojnarowskiej „Czternaście dni Honoraty”, wydana nakładem wydawnictwa LIRA.
Opowieść o Honoracie to w zamierzeniu autorki antidotum na wszystkie bolączki tego świata, bo śmiech jest najlepszym sposobem na mierzenie się z przeciwnościami losu. W książce jest więc dużo niespodziewanych zwrotów akcji, humoru i ironii.

Tytułowa bohaterka wyrusza w podróż. Chce uciec od dawno niewidzianego przyjaciela, który nagle pojawia się w jej życiu. Niestety, to ucieczka pozorna, gdyż mężczyzna wciąż jest obecny w jej myślach. Na domiar złego Honorata wplątuje się w historię rodem z Hitchcocka… Dotychczas żyła w stagnacji, bo inaczej nie chciała i nie potrafiła, ale dwa tygodnie spędzone w Jastrzębiej Górze powodują niespodziewany zwrot w jej życiu. Taka kryminalna przygoda nad Bałtykiem mogła przydarzyć się każdemu, ale w wykonaniu Honoraty, obdarzonej nadopiekuńczą córką i nadwagą, przeradza się w osobliwą, pełną humoru opowieść. Ta historia pokazuje, że matki i córki tworzą najlepsze duety! A w małych miastach zdarzają się wielkie zbrodnie…

Książka została wydana w miękkiej oprawie, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 320 stron, cena okładkowa: 29,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Kategorie: Literatura
Tagi: Lira